bez nazwy-2

Studio urody VICTORIA
Marzena Rynkowska
ul. Zamkowa 2
13-200 Działdowo
tel: 607291392
tel : 601157751
marczena@studiovictoria.pl

tupolecam

studiovictoria.pl na fb

Salon powstał 04.11 2002r. w Działdowie, zakres działalnosci został rozszerzony o fryzjerstwo w maju 2008 r.

Salon powstał z chęci pomagania i upiększania ludzi. Moją pasją od zawsze był świat kosmetyczny, interesują mnie nowe sprzęty, zabiegi jakie wchodzą na rynek kosmetyczny, dzięki którym można tak wiele zmienić w wyglądzie skóry. Zawsze inspirowały mnie osoby zadbane i takie które próbowały dbać o siebie, choć czasem to nie wychodziło. Stąd również postanowiłam dbać o swój wygląd jak i wygląd moich potencjalnych klientów. Cieszy mnie fakt, iż mam coraz większe grono ludzi, którym mogę i potrafię pomóc w poprawianiu ich wyglądu.

W 2012 roku salon otrzymał nagrodę Brylantowe Gwiazdy Clients' Choice Awards 2011 które były przyznawane najlepszym salonom urody w Polsce.

Więcej na stronie www.brylantowegwiazdy.pl

Poprzez to że dostałam brylantową gwiazdę tak zaszczytne wyróżnienie jestem bardzo dumna i szczęśliwa i myślę ,że moja determinacja i poświęcenie mojemu salonowi, mojej
pracy zostało dzięki tej nagrodzie podsumowane. Pragnę więc bardzo podziękować moim klientom za oddane głosy na mój salon, bo przecież dzięki nim zdobyłam to prestiżowe miano. Dziękuję !!!

Marzena Rynkowska.